www.paylasimci.turkforumpro.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.paylasimci.turkforumpro.net

Oyun ve Forumcuların Yeni Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin

2 posters
YazarMesaj
processor
Yönetici
Yönetici
processor

Erkek
İş/Hobiler : Administrator
Aktiflik :
Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin Right_bar_bleue

Karma Puanı :
Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin Right_bar_bleue

Uyarı Derecesi :
Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin Right_bar_bleue

Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin Empty
MesajKonu: Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin   Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin EmptyCuma Haz. 27, 2008 6:10 pm

Counter-Strike bildiğiniz gibi türkçeside var benim kendim yaptığım bir çalışmayı sizinle paylaşmak istiyorum....

Counter-Strike arkaplan resmini değiştirmek:
D:\Program Files\oyunlar\Half-Life\cstrike\gfx\shell klasörüne giriyoruz... sizde c: de olabilir...
bu klasöre girdiğinizde splash.bmp adındaki resim yerine istediğiniz resmi katabilirsiniz.. ama dikkat uzantısı ve ismi sileceğiniz dosyayla aynı olacak... splash.bmp bunu silip katacağınız yeni resmede splash.bmp ismini verip yapıştırın....

Counter-Strike Oyun gişirindeki yazıyı değiştirme
D:\Program Files\oyunlar\Half-Life\cstrike\mod.txt
mod.txt yi açın orada dki yazıyı istediğinz gibi değiştin ve kaydedin fazla yazı yazmayın hemen hemen aynı miktarda yazı yazın...

Counter-Strike Oyun gişirindeki videoyu değiştirmek
D:\Program Files\oyunlar\Half-Life\valve\media
burada gerekn sadece avi uzantılı bir video media klaörüne girince
sierra.avi
valve.avi
uzantılı videolarla aynı adla başka video katacaksınız tabiki eskiler silinecek yerine aynı isimle yeni videolar konacak

Counter-Strike Oyun içerisindeki sesleri değiştirin
D:\Program Files\oyunlar\Half-Life\cstrike\sound
klsörüne girince birçok klasör var benim tercihim radyo adlı klasörün içindeki sesleri değiştirmeniz burada "bomba atıyorum" "anti-teröristler kazandı" gibi konuşmaları değiştirebilirniz..
bunun için mikrofununuzdan .wav uzantılı kayıt yaptıktan sonra medya klasörün içindeki bir sesle değiştirin dikkat edin hepsinde olduğu gibi burdada sidiğiniz dosya adında yeni dosya katıyorsunuz...
burada başka sesleride değiştirebilirsiniz...

Counter-Strike Oyun içerisindeki yazıları değiştirin
D:\Program Files\oyunlar\Half-Life\cstrike klasöründeki .txt dosyalarındaki oyunda gördüğünüz yazıların yerine başka yazılar yazıp kaydedin....

tamamen benim kendi çalışmam ve anlatımımdır.. hiç bir yerden alıntı yoktur...
bulduğum başka bişey olursa sizinle paylaşacağım iyi çalışmalar........

--------------------------------------------------------------------------------
https://paylasimci.hareketforum.net
spiderman
Moderator
Moderator
spiderman

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : son darbe
Aktiflik :
Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin Right_bar_bleue

Karma Puanı :
Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin Right_bar_bleue

Uyarı Derecesi :

Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin Empty
MesajKonu: Geri: Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin   Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin EmptyÇarş. Tem. 02, 2008 11:33 pm

emeğine sağlık.cok güzel bir paylaşım.

Counter-Strike oyununu istediğin gibi değiştirin seslendirin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Counter-strike (Hile)
» Counter Strike Source
» counter strike source 2.5 oyun hileleri
» commandos strike force