www.paylasimci.turkforumpro.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.paylasimci.turkforumpro.net

Oyun ve Forumcuların Yeni Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mesleklere göre aşk itirafları

YazarMesaj
processor
Yönetici
Yönetici
processor

Erkek
İş/Hobiler : Administrator
Aktiflik :
Mesleklere göre aşk itirafları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mesleklere göre aşk itirafları Right_bar_bleue

Karma Puanı :
Mesleklere göre aşk itirafları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mesleklere göre aşk itirafları Right_bar_bleue

Uyarı Derecesi :
Mesleklere göre aşk itirafları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Mesleklere göre aşk itirafları Right_bar_bleue

Mesleklere göre aşk itirafları Empty
MesajKonu: Mesleklere göre aşk itirafları   Mesleklere göre aşk itirafları EmptyC.tesi Haz. 28, 2008 8:10 pm

Ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

Kabzımal: mevsimlik sebzeler geldi, hormonsuz domates geldi, kütür kütür hıyar geldi sen gelmez oldunnn..

Modcu: senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm tam bizim mod'a göre göre...

Terzi : beli sıkıyorsa sevdanın, don lastiği gibi süneyim sana.. paçalarını kısaltma sevdiğim, selvi boylum al yazmalım benim..

Müzisyen : kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

Minibüsçü:stepnemi kaybettim sen benden gittin gideli.......

Avukat:itiraz ediyorum sayın aşkım.....böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav:domates yanaklım....patlıcan dudaklım......enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki......

Milletvekili:bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni ööle değiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım.....

Doktor : öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri:Iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gore, sana asigim ve seviyorum.Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal

Çiftçi : buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma

Benzinci:sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben.....petrol rafinerisine döndüm seni seveli.....

Bodyguard:seni çok pis döverim benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....

Lunaparkçı:gondoldan indim çarpışan otom arızalandı.....sigaralara denk gelmiyor kasnaklar......dönme dolap ettin beni peşinde.....yeter artık aşıkım uleee....

yeni şovgörl semra hanım:dal..dal..daldan dala...ben aşıkım...ben aşıkım....vur...vur...vur tuşlara ben aşıkım
https://paylasimci.hareketforum.net

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-