www.paylasimci.turkforumpro.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.paylasimci.turkforumpro.net

Oyun ve Forumcuların Yeni Adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

şeytanı korkutan dua

YazarMesaj
processor
Yönetici
Yönetici
processor

Erkek
İş/Hobiler : Administrator
Aktiflik :
şeytanı korkutan dua Left_bar_bleue100 / 100100 / 100şeytanı korkutan dua Right_bar_bleue

Karma Puanı :
şeytanı korkutan dua Left_bar_bleue100 / 100100 / 100şeytanı korkutan dua Right_bar_bleue

Uyarı Derecesi :
şeytanı korkutan dua Left_bar_bleue0 / 1000 / 100şeytanı korkutan dua Right_bar_bleue

şeytanı korkutan dua Empty
MesajKonu: şeytanı korkutan dua   şeytanı korkutan dua EmptyC.tesi Haz. 28, 2008 9:11 pm

Muhammed b. Vasi her sabah namazına müteakip şöyle dua ederdi.

" ALLAH(c.c)'ım Sen bize bir düşman musallat ettin ki o ve maiyyeti bizi ve kusurlarımızı görür, fakat biz onu göremeyiz. ALLAH(c.c)'ım, onu rahmetinden ümidini kestirdiğin gibi bizdende onu mahrum et. Afvından ümidini kestirdiğin gibi bizdende ümidini kestir. Rahmetinle onun arasını uzaklaştırdığın gibi bizimlede onun arasını uzaklaştır. Zira muhakkak ki senin gücün her şeye yeter sen her şeye kadirsin."

Bu zat bir gün mescide giderken şeytan karşısına çıktı ve;
- Beni tanıdınız mı ? diye sordu
Muhammed ;Hayır bilemedim kimsiniz dedi
İblis ; Ben İblisim deyince
Muhammed ;Ne istiyorsun diye sordu
İblis ;Senden ricam şu istiazeni başkalarına öğretme, bende bunun karşılığı olarak sana dokunmam dedi.
Muhammed b. Vasi ; Andolsun ben bunu herkese öğretirim. Sende elinden geleni yap dedi.
https://paylasimci.hareketforum.net

şeytanı korkutan dua
1 sayfadaki 1 sayfası